Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

ČLÁNKY A ZAUJÍMAVOSTI

04. júl 2019

5 ONLINE TIPOV, AKO SA NAUČIŤ NOVÉ VECI

V minulom článku sme zhrnuli tipy, ako sa vzdelávať v offline svete. V tomto článku si priblížime „vychytávky“ z online sveta.

Autor: DeutschMann

25. jún 2019

5 OFFLINE TIPOV, AKO SA NAUČIŤ NOVÉ VECI

V určitom bode v dospelosti zvykneme nadobudnúť pocit, že máme svoju zónu komfortu, že sa nepotrebujeme posúvať ďalej. A predbehnú nás tí, ktorí napredujú neustále. Preto pracujte na osobnom raste, neustále sa zlepšujte, aby ste sa stali čo najlepšou verziou samého seba. 

Autor: DeutschMann

19. apríl 2019

PREČO ŽIŤ NA VÝCHODE?

Otázka takmer rovná otázke o tom, či bola prv sliepka, alebo vajce. Nuž, musím Vás sklamať. Odpoveď na túto záhadu je veľmi jednoduchá, ba čo viac,  je ich hneď niekoľko. Dúfam, že ste pohodlne usadení a pripravení na toto veľkolepé odhalenie.

Autor: DeutschMann

19. apríl 2019

VEĽKA NOC NA VYCHODZE

Rodzina, kamaraci, tradicie, veľo vodi, špivanki, taka je Veľka Noc na Vichodze. Tote krasne šveta jari i novoho života maju vera svojo vichodňarske čaro. Veľka Noc na Vichodze še začina ešči pred Želenim štvartkom v zavislosci od teho, dze ši. 

Autor: DeutschMann

23. december 2018

VIANOCE NA VYCHODZE - POKRAČOVANE

Ta toto je paradzina na totym Vychodze. Šicke pridu – sušedzi, dzeci a kopec daľšich ľudzi co nepoznaš, ale vinšuju každy rok. Ty tyž pujdzeš do sušedoch vinšovac. Všadzi ce privitaju, pohosca, pohutorice. Tote krasne tradicie, ľudze maju k sebe blizko a ceša še, že su spolu. Potym ce už po dzedzine hľedaju, dze ši, bo šak idzece do babky.

Autor: DeutschMann

23. december 2018

VIANOCE NA VYCHODZE - ZAČATEK

Net vekšej radosci, jak kedz še dzecko vraci domu na Vianoce. Ešči vecej še rodzina ceši, kedz ich chlopec abo dzifka u zahraniču a domu pridze ľem na tote šviatky. A ty kedz ši u zahraniču, vytrimeš het od rodziny dajak, ale na Vianoce nebuc doma? To ci šerco scisne a reveš jak dišč.

Autor: DeutschMann