Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

    POC KU NAM ROBIC

V DEUTSCHMANNE ZÍSKAŠ PRÁCU,

PO AKEJ SI VŽDY TÚŽIL

Ak chceš napredovať, kráčať za svojimi snami a práca je pre teba miestom sebarealizácie, v DeutschManne sa budeš cítiť ako doma.

Ak budeš pre firmu prínosom, dobre si zarobíš a ešte aj postúpiš na vyššiu pozíciu.

Okrem toho budeš pracovať v tíme ľudí, ktorí konkrétnymi aktivitami pomáhajú východu byť lepším miestom pre život. 

HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV NA TIETO

PRACOVNÉ POZÍCIE

DISPONENT

Tvojou úlohou bude komunikovať s dodávateľmi a vyhľadávať vhodné vozidlá. Budeš mať pod kontrolou celý transport od naloženia až po vyloženie.

OBCHODNÍK

Ak je pre teba obchodovanie hrou, ktorú chceš hrať čestne a zodpovedne, rád komunikuješ a tešíš sa na výzvy, pozícia obchodníka je pre teba.

ĎAKUJEME ZA POCHVALNÉ

KOMENTÁRE NA GOOGLI

PRÍBEHY NAŠICH ZAMESTNANCOV

Pozrite si, ako život priviedol našich
zamestnancov až k nám.

NAŠA FILOZOFIA

Budujeme spolu etický svet obchodu. Sme partia nadšených ľudí, ktorí chcú na sebe neustále pracovať. Máme výborné vzťahy na pracovisku aj s klientmi a vzájomne si pomáhame. Chceme z DeutschMannu urobiť rodinnú firmu, kde budú spolu pracovať manželia, deti, strýkovia, bratranci, ale i kamaráti. Dávame príležitosť mladým, ktorí odišli za prácou do zahraničia, aby sa mohli vrátiť domov a zužitkovali naplno znalosti cudzieho jazyka. Chceme sa stať firmou, ktorá je vzorom úspechu a použitia etiky v celej spoločnosti a inšpiráciou pre ďalšie firmy v blízkom i vzdialenejšom okolí. Chceme BYŤ DOBRÝM PRÍKLADOM.

“Ak chceš lietať s orlami, neuč sa od sliepok.”

Harv Eker

SCEŠ ŠE NAS DACO OPYTAC ABO NAM
DAC ZNAC?