Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

STAŇ ŠE DISPONENTOM A MAŠ POD PAĽCOM CALU DOPRAVU

                                                                                                      
Jak v Rýchlo a zbesilo, ale tiež zodpovedne a ústretovo. Taká je pozícia Disponenta v DeutschManne.
                                                                                                        

V DEUTSCHMANNE ZÍSKAŠ PRÁCU PO AKEJ SI

VŽDY TÚŽIL

Keď sa neriadiš tým, že dajak bulo, dajak budze, ale chceš napredovať, mať život plne vo svojich rukách a prekonávať samého seba, práca v DeutschManne je pre teba. Ak máš svoje sny a chceš za nimi kráčať, u nás nájdeš cestu.

Začneš pracovať ako disponent, budeš veľa komunikovať s dodávateľmi, kontrolovať transporty od naloženia po vyloženie, pracovať s databankami aj vyhľadávať nové vozidlá. Prejdeš našim zaškoľovacím systémom a zoznámiš sa s našou firmou aj klientmi.

Ak budeš šikovný, môžeš postúpiť na pozíciu obchodníka - hra pre nadšencov pre obchod sa začína. Budeš získavať nových klientov, sprostredkovávať obchody pre nich a komunikovať dennodenne v cudzom jazyku. Žiadna rutina, je to rýchla jazda, ktorá si vyžaduje mnoho okamžitých rozhodnutí. 

SCEŠ ZNAC CO ULOHOU DISPONENTA?

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

ĎAKUJEME ZA POCHVALNÉ

KOMENTÁRE NA GOOGLI

PRÍBEH NÁŠHO ZAMESTNANCA

PETRA HRINDOVÁ

Disponent

                                                                                                                  

Môj príbeh v DeutschManne začal po vysokej škole. Hľadala som si prácu vo svojom odbore, no všade vyžadovali minimálne 3-ročnú prax, ktorú som nemala ako získať. Vtedy som bývala ešte u rodičov, no chcela som sa osamostatniť a zarobiť si na bývanie a svoje sny. 

DeutschMann som spoznala vďaka snúbencovej sesternici, ktorá tam pracovala a veľmi si to pochvaľovala. Potom sa v DeutschManne zamestnal môj nastávajúci a tiež sa o firme vyjadroval len v pozitívnom duchu. Snúbenec ma presvedčil, nech to skúsim v DeutschManne aj ja, keďže nevyžadovali žiadnu prax a ešte by ma aj zaškolili. 

Školiteľky v DeutschManne boli veľmi milé - vždy ma vedeli správne usmerniť. Keď som prišla do praxe, kolegovia ma vždy podržali, keď som niečo nevedela, alebo mi bolo smutno. 

Po necelom roku som sa pekne rozbehla: začala som aj ja školiť ľudí. Následne som sa stala šéfkou vlastnej skupiny disponentov a o 2 roky neskôr zástupkyňou šéfa oddelenia disponentov. Po 5 rokoch som odišla na materskú a teraz som sa znovu vrátila na pozíciu disponenta. 

“Cítim vďačnosť za prácu, ktorou si dokážem zarobiť na svoje sny a živiť svoju rodinu. Je tu skvelý kolektív, povedala by som, že až rodina. Pomáhame si nielen v pracovnom, ale aj súkromnom živote. To sa týka ako kolegov, tak i nadriadených, ktorí mne osobne neraz pomohli zvládnuť ťažšie životné situácie. Takže len veľká vďaka na záver. 🙂 ”

ČO POŽADUJEME?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Jazykové znalosti: znalosť cudzieho jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • Počítačové znalosti - používateľ: Internet (e-mail, www) - pokročilý
  • Strojopis - základy

KOHO HĽADÁME

Hľadáme tímových hráčov, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci a vzdelávať sa, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Chceme tých, ktorí hľadajú nové výzvy a chcú prekonávať bariéry. Na začiatku musíš obetovať mnoho, veľa sa vzdelávať a makať na sebe, ale kedz vytrimeš, potom máš neobmedzené možnosti. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší.

Ak si tímový hráč a chceš na sebe makať, pridaj sa k nám, všetko ostatné ťa naučíme.

ĎALŠIE POŽIADAVKY

Čestnosť

Zodpovednosť

Flexibilita

Radosť z komunikácie

Radosť z telefonovania

Chuť sa vzdelávať

Na začiatku to nebude jednoduché. Budeš sa mnoho učiť, prekonávať veľa prekážok a drieť. Ak toto zvládneš, potom máš neobmedzené možnosti a strop platu u nás neexistuje. Záleží len od teba, koľko zarobíš pre firmu, z toho máš potom percentá pre seba. 

AKO BUDEŠ U NÁS ODMEŇOVANÝ

KAŽDÝM MESIACOM TI RASTIE ZÁKLADNÝ PLAT

základný garantovaný plat

K ZÁKLADNÉMU PLATU PATRÍ

AKO MÔŽE TVOJ PLAT ČASOM VYZERAŤ

To, koľko budeš zarábať, závisí len od tvojej šikovnosti.

Uvedený graf je len ukážkový.

Kedz še sceš pridac ku nam do DeutschMannu, 
zrob sebe kavej, bo to budze trvac dluhši.

Najprv vyplň tento formulár. Je to prvé kolo pohovoru, aby sme sa o tebe dozvedeli viac a v prípade záujmu ťa mohli kontaktovať.