Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

STAŇ ŠE DISPONENTOM A MAŠ POD PAĽCOM CALU DOPRAVU

                                                                                                      
Jak v Rýchlo a zbesilo, ale tiež zodpovedne a ústretovo. Taká je pozícia Disponenta v DeutschManne.
                                                                                                        

V DEUTSCHMANNE ZÍSKAŠ PRÁCU PO AKEJ SI VŽDY TÚŽIL

Keď sa neriadiš tým, že dajak bulo, dajak budze, ale chceš napredovať, mať život plne vo svojich rukách a prekonávať samého seba, práca v DeutschManne je pre teba. Ak máš svoje sny a chceš za nimi kráčať, u nás nájdeš cestu.

Začneš pracovať ako disponent, budeš veľa komunikovať s dodávateľmi, kontrolovať transporty od naloženia po vyloženie, pracovať s databankami aj vyhľadávať nové vozidlá. Prejdeš našim zaškoľovacím systémom a zoznámiš sa s našou firmou aj klientmi.

Ak budeš šikovný, môžeš postúpiť na pozíciu obchodníka - hra pre nadšencov pre obchod sa začína. Budeš získavať nových klientov, sprostredkovávať obchody pre nich a komunikovať denno denne v cudzom jazyku. Žiadna rutina, je to rýchla jazda, ktorá si vyžaduje mnoho okamžitých rozhodnutí. 

SCEŠ ZNAC CO ULOHOU DISPONENTA?

ČO POŽADUJEME?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Jazykové znalosti: znalosť cudzieho jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • Počítačové znalosti - používateľ: Internet (e-mail, www) - pokročilý
  • Strojopis - základy

KOHO HĽADÁME

Hľadáme tímových hráčov, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci a vzdelávať sa, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Chceme tých, ktorí hľadajú nové výzvy a chcú prekonávať bariéry. Na začiatku musíš obetovať mnoho, veľa sa vzdelávať a makať na sebe, ale kedz vytrimeš, potom máš neobmedzené možnosti. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší.

Ak si tímový hráč a chceš na sebe makať, pridaj sa k nám, všetko ostatné ťa naučíme.

ĎALŠIE POŽIADAVKY

Čestnosť

Zodpovednosť

Flexibilita

Radosť z komunikácie

Radosť z telefonovania

Chuť sa vzdelávať

Na začiatku to nebude jednoduché. Budeš sa mnoho učiť, prekonávať veľa prekážok a drieť. Ak toto zvládneš, potom máš neobmedzené možnosti a strop platu u nás neexistuje. Záleží len od teba, koľko zarobíš pre firmu, z toho máš potom percentá pre seba. 

Plat: Na začiatku ťa  budeme celé dni školiť. V tom čase budeš zarábať 650 € / mes. Po zaškolení nastúpiš na pozíciu začínajúceho disponenta s platom 900 € + bonus do 500 €. 

Kedz še sceš pridac ku nam do DeutschMannu, 
zrob sebe kavej, bo to budze trvac dluhši.

Najprv vyplň tento formulár. Je to prvé kolo pohovoru, aby sme sa o tebe dozvedeli viac a v prípade záujmu ťa mohli kontaktovať.