Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

PRACOVNÉ POZÍCIE

V DEUTSCHMANNE ZÍSKAŠ PRÁCU PO AKEJ SI VŽDY TÚŽIL

Ak chceš napredovať, kráčať za svojimi snami a práca je pre teba svetom sebarealizácie, v DeutschManne sa budeš cítiť ako doma.

HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV NA TIETO PRACOVNÉ POZÍCIE

DISPONENT

Tvojou úlohou bude komunikovať s dodávateľmi a vyhľadávať vhodné vozidlá. Budeš mať pod kontrolou celý transport od naloženia až po vyloženie.

OBCHODNÍK

Ak je pre teba obchodovanie hrou, ktorú chceš hrať čestne a zodpovedne, rád komunikuješ a tešíš sa na výzvy, pozícia obchodníka je pre teba.

NAŠA FILOZOFIA

Budujeme spolu etický svet obchodu. Sme partia nadšených ľudí, ktorí chcú na sebe neustále pracovať. Máme výborné vzťahy na pracovisku aj s klientmi a vzájomne si pomáhame. Chceme z DeutschMannu urobiť rodinnú firmu, kde budú spolu pracovať manželia, deti, strýkovia, bratranci, ale i kamaráti. Dávame príležitosť mladým, ktorí odišli za prácou do zahraničia, aby sa mohli vrátiť domov a zužitkovali naplno znalosti cudzieho jazyka. Chceme sa stať firmou, ktorá je vzorom úspechu a použitia etiky v celej spoločnosti a inšpiráciou pre ďalšie firmy v blízkom i vzdialenejšom okolí. Chceme BYŤ DOBRÝM PRÍKLADOM.

“Ak chceš lietať s orlami, neuč sa od sliepok.”

Harv Eker

SCEŠ ŠE NAS DACO OPYTAC ABO NAM DAC ZNAC?