Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

STAŇ ŠE OBCHODNÍKOM U DEUTSCHMANNE  A ZROB ZO SEBE PIRAŇU VOF OBCHODNICKYCH VODACH

                                                                                                      
Dobrý obchod je vtedy, keď sú spokojní všetci zúčastnení.
                                                                                                        

V DEUTSCHMANNE ZÍSKAŠ PRÁCU PO AKEJ SI VŽDY TÚŽIL

Hľadáme totálnych nadšencov pre obchod. Keď sa neriadiš tým, že dajak bulo, dajak budze, ale chceš napredovať, mať život plne vo svojich rukách a prekonávať samého seba, práca v DeutschManne je pre teba. Ak máš svoje sny a chceš za nimi kráčať, u nás nájdeš cestu.

Začneš pracovať ako disponent, budeš veľa komunikovať s dodávateľmi, kontrolovať transporty od naloženia po vyloženie, pracovať s databankami aj vyhľadávať nové vozidlá. Prejdeš našim zaškoľovacím systémom a zoznámiš sa s našou firmou aj klientmi.

Ak budeš šikovný, môžeš postúpiť na pozíciu obchodníka - hra pre nadšencov pre obchod sa začína. Budeš získavať nových klientov, sprostredkovávať obchody pre nich a komunikovať denno denne v cudzom jazyku. Žiadna rutina, je to rýchla jazda, ktorá si vyžaduje mnoho okamžitých rozhodnutí. 

KUKNI CO ROBI U NAS TOTEN OBCHODNIK

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

ČO POŽADUJEME?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Jazykové znalosti: znalosť cudzieho jazyka pdmienkou
  • Počítačové znalosti - používateľ: Internet (e-mail, www) - pokročilý
  • Strojopis - základy

KOHO HĽADÁME

Hľadáme totálnych nadšencov pre obchod. Chceme tímových hráčov, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci a vzdelávať sa, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Robíme obchod s ľudskou tvárou, našich klientov poznáme a máme s nimi dobré vzťahy. Pomoc klientovi je u nás na prvom mieste. Chceme tých, ktorí robia obchod čestne, chcú na sebe makať a pripojiť ku špičke najlepších v Európe. Na začiatku musíš obetovať mnoho, veľa sa vzdelávať a makať na sebe, ale kedz vytrimeš, potom máš neobmedzené možnosti. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší.

Ak si tímový hráč a chceš na sebe makať, pridaj sa k nám, všetko ostatné ťa naučíme.

ĎALŠIE POŽIADAVKY

Čestnosť

Zodpovednosť

Flexibilita

Radosť z komunikácie

Radosť z telefonovania

Chuť sa vzdelávať

Na začiatku to nebude jednoduché. Budeš sa mnoho učiť, prekonávať veľa prekážok a drieť. Ak toto zvládneš, potom máš neobmedzené možnosti a strop platu u nás neexistuje. Záleží len od teba, koľko zarobíš pre firmu, z toho máš potom percentá pre seba. 

Plat: Na začiatku ťa  budeme celé dni školiť. V tom čase budeš zarábať 646 € / m. Po zaškolení nastúpiš na pozíciu začínajúceho obchodníka s platom 1 000 € + bonus do 500 €. 

Kedz še sceš pridac ku nam do DeutschMannu, 
zrob sebe kavej, bo to budze trvac dluhši.

Najprv vyplň tento formulár. Je to prvé kolo pohovoru, aby sme sa o tebe dozvedeli viac a v prípade záujmu ťa mohli kontaktovať.