Sceš še pridac do DeutschMann partie? Ta sebe vyber poziciu.

DeutschMann príbehy niektorých našich zamestnancov

      Oceán neprekonáš , kým nenájdeš odvahu stratiť z dohľadu breh.    

Krištof Kolumbus

TOMÁŠ KORYTKO

Zástupca obchodného riaditeľa

                                                                                                                  

Mladý kolektív ľudí. Čo ma veľmi prekvapilo v prvých dňoch po nástupe do tejto firmy je celkovo dobrá nálada všade dookola. Priateľský prístup kolegov, ale aj dobrá atmosféra, ľudia tu nie sú “zavretí” ako vo väzení. Šéfovia sa nesprávajú povýšenecky, radi pomôžu, či už v pracovnom alebo v súkromnom živote.

“Máme neobmedzené kariérne možnosti - keď je človek šikovný a chce patriť medzi špičku a byť najlepší.”

MÁRIA ADAMOVÁ

Šéfka skupiny disponentov

                                                                                                                  

DeutschMann, je moje prvé zamestnanie a verím, že aj posledné.  Milujem sa každé ráno vracať do firmy s tým, že "čo dnes zažijem"? 🙂 U nás to proste nikdy nie je stereotyp. DeutschMann je inovácia za inováciou, kariérny rast veľmi rýchly, odmenení sme takisto štedro a to nie len financiami, ale aj rôznymi benefitmi, ktoré iné firmy široko ďaleko nemajú. Naučila som sa tu naozaj veľa a ešte stále sa učím veci, ktoré mi nepomáhajú len v práci, ale aj v mojom osobnom živote. Takisto som tu spoznala úžasných ľudí, svojich kolegov, ktorých by som nevymenila! 🙂Vo firme som od januára 2013, začínala som na poste disponenta, aj keď som sa prvé týždne cítila tak, že horší disponent vo firme nie je a snáď sa mi už nikdy nepodarí rozbehnúť sa, opak bol pravdou a vďaka prístupu svojho nadriadeného a nášmu školiacemu systému, som bola veľmi úspešnou disponentkou. Postupne som si vyskúšala aj post obchodníka, ale nebola to moja šálka kávy, a preto som sa rozhodla, že bude lepšie sa vrátiť na pozíciu disponenta, avšak už s víziou v mysli, že v budúcnosti chcem byť šéfkou svojho disponentského oddelenia. A to sa mi vďaka svojej usilovnosti a prejavenej lojálnosti voči firme aj podarilo, čo som bola rada, pretože ako šéfka sa cítim naozaj ako doma, vo svojom živle, to je pre mňa to pravé. Ak sa nám nedarí, neukážu cestu na dvere smerom von, ale cestu ako sa zlepšiť. Dnes mám jedno z najúspešnejších dispo oddelení vo firme, šikovných ľudí, ktorých môžem viesť a učiť ich svoje know-how. 🙂 

“Vždy budem vďačná vedeniu za to,  akí sú a že chcú, aby ich zamestnanci boli šťastní. Ak sa nám nedarí, neukážu cestu na dvere smerom von, ale cestu ako sa zlepšiť. ”

MICHAL ČINTALA

Šéf oddelenia obchodníkov

                                                                                                                  

Vraví sa, že sny sa majú žiť a nie snívať. Mojím celoživotným snom bolo stať sa archeológom. Urobil som všetko možné aj nemožné, aby som to dosiahol. Aj napriek maximálnemu úsiliu, ktoré mi vtedajšia doba umožňovala sa mi to nepodarilo. Tak som vyštudoval Technickú Univerzitu v Košiciach so zameraním na "Environmentalistiku". Moje prvé kroky smerovali do Štátnej správy. Bol to nudný život s minimálnymi možnosťami kariérneho postupu. Moje ďalšie kroky smerovali do zahraničia. Tento 4-ročný pobyt mi dal veľa životných skúseností, ale môj súkromný život veľmi trpel. Tak som sa vrátil domov a rozhodol sa začať od začiatku v meste, kde som sa narodil a je mojím domovom. Prijal som ponuku mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej firmy DeutschMann. Nastúpil som na pozíciu obchodníka a vo veľmi rýchlom čase som sa stal zástupcom svojho šéfa. Dnes mám svoje vlastné obchodné oddelenie so 4 podriadenými 🙂

“Vďaka práci vo firme sa výrazne zlepšil aj môj súkromný život. Spoznal som tu svoju manželku, usadil som sa a máme spolu nádhernú dcérku. Veľa som cestoval po svete, spoznával nové krajiny a navštevoval Archeologické lokality, o ktorých som predtým iba sníval, resp. pozeral o nich dokumentárne filmy.”

CHCEŠ AJ TY PATRIŤ MEDZI ÚSPEŠNÝCH VÝCHODŇAROV?

Pozri si naše voľné pozície a možno práve ty sa staneš našim novým kolegom.